SAD & Koudel vydávají CD:

Jenom samá ušlechtilá dřeva (2012)


slavnostní gala Xřest 21.4.12 Anděl café, Plzeň, 20:00 :::

cena CD 199,- Kč ::: možno objednávat na divadlosad @ seznam.cz :::

Informace a zajímavosti o novém CD

CDinfo Vysoký komisariát mezinárodního SADoKoudelího společenstva na včerejším tajném zasedání veřejně usnesl, že doba a zejména dobová atmosféra uzrály natolik, že je navýsost vhodné odtajnit několik zákulisních informací a laickému oku lehko uniknutelných faktů o právě vycházejícím CD Divadla SAD a komorní kapely Koudel "Jenom samá ušlechtilá dřeva". Tak tedy, nechť informační toky plynou na plný plyn.

::: Z maximálního možné délky zaznamenatelné na audio nosič, tj. 80 minut, dosahuje SADoKoudelí CD 79 minut a 1 sekundu čistého času. Na to, že obsahuje pouze jednu písničku, to není špatný výkon;-) :::

::: Kromě jedná oficiální písně však obsahuje dále 13 bonusů, 2 bonusy bonusů (písničky z nedávno uváděné autorské divadelní hry "Neber peklo, hraj!") a 1 bonus canis, aneb píseň Ťapka, která byla v nahrávacím studiu speciálním postupem přetransponována do frekvencí slyšitelných jenom "psími ušima" (viz. též historka z brněnské lisovny níže), tj. vše sumárum sumarárum 17 kusů písní songovních, kompletní přehled viz. naše bukletisko :::

::: CD bylo nahráno a smícháno od června 2011 do dubna 2012 postupně ve studiu Českého rozhlasu Plzeň a ve studiu Commorose, celkem tedy 11 měsíců tvrdé ale příjemné lopoty (tedy alespoň pro některé z nás ;-):::

CDinfo ::: Na hudebních a divadelních nahrávkách se podílelo celkem 14 osob, viz. jejich portrétisko nebo také portrétiště. A nejsou příspěvky ledajaké, třeba taková Ema na celém CD zazpívá jedno slovo ;-), najdete jej ? :::

::: Název "Jenom samá ušlechtilá dřeva" je citací z písně "Hymna deSAD" aneb též interně Hymna hymen, viz. její textovka ve webové sekci texty :::

::: Při křtu 21.4.2012 v Anděl café v Plzni bude k dispozici speciální limitovaná edice cédéček, u kterých první předsazenou stranu bookletu představuje speciální 0,6 mm tenká dýha s plnobarevným potiskem. SAD&Koudel tak konečně mohou bez uzardění tvrdit, že jsou na dýze!;-) :::

::: Oficiální velko- malo- i středoobchodní cena byla vysokou radou SnK stanovena na vysoce kulatých 199,- Kč. CD možno zakoupiti přímo na křtu, popř. objednat na našem e-mailu divadlosad @ seznam.cz (odstraňte mezery, pokud chcete) :::

CDinfo ::: Na nahrávce možno zaznamenati několik původních ba až průlomových hudebních postupů, máme teď na mysli zejména sólo zahrané a nahrané na opravdový kráječ na vejce v rámci industriálně metalové skladby Ježíšek/Der Kleine, původní dívčí beef-box objevující se průběžně po celou dobu v písní Depa hovězí - viz. též audio-video-slideo pozvánka na YouTube, dále dnes již profláklé sólo na tchýniny jazyky z tchýně Písně, či spíše přesněji z písně Tchýně, pro danou příležitost speciálně sestavený dětský sbor Voices of Help, jehož křehké hlásky zazní v písni Franta (výtěžek z celého tohoto projektu bude věnován Fondu UNICEF na podporu dětské úrazovosti), a mnoho dalších..:::

::: Několik prvních ukázek možno poslechnouti na naší nově zřízené stránce na Bandzone, konkrétně dnes přidána jedna nová skladba, anóbrž tradiční speciální koncertní otvírák SnK, píseň Rap-rýza :::

::: Jestli se na nadcházející Xřest 21.4.12 od 20:00 v Andělovi těšíte alespoň z poloviny co my, tak je nač se těšit ;-):::

Zlisunové CD jen za 199,- Kč

CDinfo CD divadla SAD a komorní kapely Koudel Jenom samá ušlechtilá dřeva (2012) k dostání u všech dobrých knihkupců, hudboprodejců, kluboprovozníků a kavárnic, zejména u našich oblíbených: Caffé Emily, Rock'n'Wall, Antikvariát Černý pes. Možno též objednati dálkově na divadlosad @ seznam.cz.Hudební ukázky z CD na Bandzone:

CDinfo


Video-slideo ukázky na Trubce:
Fotky k CD včetně seznamu písní z bookletu:

CDinfo